GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 7574266
nr 757 4266
Tallrikar
3 st, 1700-tal, diameter: 23
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 maj 2012
kl 18:45:03
200 kr
150 kr